Lajme

VIDEO\ Vlorë: Shkrumbohet nga flakët automjeti tip ‘Ford’

Një automjet tip ‘Ford Mondei’ është përfshirë nga flakët në ecje mbrëmjen e djeshme (11 gusht). Ngjarja ka ndodhur në fshatin Panaja të Vlorës. Mjeti është djegur plotësisht, dhe ishte në pronësi të shtetasit I.SH. Nga veprimet e para hetimore dyshohet se shkaku është aksidental për shkak të një defekti teknik të automjetit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: