Lajme

VIDEO\ Vlorë, U gjet i pajetë në banesë disa ditë pasi ishte shpallur i zhdukur, 46-vjeçari është …

46-vjeçari që u gjet sot i pajetë në banesën e tij në Vlorë, është vrarë! Ngjarja ndodhi në lagjen ‘24 Maji’. Mësohet se shtetasi Altin Alikaj u gjet nga nëna e tij, ndërkohë që ishte shpallur i humbur më datë 11 shkurt. Nga këqyrja e trupit të v iktimës, mësohet se ka një p lagë në k okë, të shkaktuar nga goditja e një sëpate. Ka qenë pikërisht nëna e tij e cila sinjalizoi policinë për zhdukjen e djalit, pasi prej ditësh ai nuk i dilte në telefon.

Duke qenë se ajo ndodhej në Greqi, e moshuara kishte udhëtuar drejt Vlorës, dhe kur kishte mbërritur në banesën e të birit, e kishte gjetur atë të pajetë.  Viktima mësohet se ka qenë ushtarak, ndërkohë të tjera detaje pritet të zbardhen në minuta në vijim. Deri më tani nuk dihen rrethana te ngjarjes në fjalë, ndërsa policia po heton.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close