Lajme

Video/Zjarr i madh në fshatin Xhuherinë të Vlorës

Tre automjete zjarrfikëse dhe banorë për të shuajtur flakët. Rreth 50 ha të djegura.

Ullinj, shkurre dhe një banesë është rrezikuar por është arritur të shpëtohet fal ndërhyrjes së zjarrfikëses.

Lajmi në përditësim…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: