Lajme

VIDEO / Zjarr masiv në Vlorë, shkrumbohet një lokal

Një zjarr masiv ka përfshirë një zonë afër Zvërnecit në Vlorë. Nga të dhënat e para mendohet se shkaku i zjarrit është aksidental por nuk përjashtohet edhe zjarrvënia e qëllimshme ndërkohë Zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Gjithashtu në vendngjarje kanë mbërritur dhe forcat policore dhe po punojnë për zbulimin e shkaqeve të këtij zjarri.Nga flakët është shkrumbuar një lokal në këtë zonë i cili shërben si njësi shërbimi kryesisht gjatë verës.  Lajmi në përditësim…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: