Lajme

Video/Zjarr në një pallat te zona e Astirit në Tiranë

Një zjarr ka rënë në një pallat në zonën e “Astirit” në Tiranë.

Zjarri ka rënë pranë një pallati, që ndodhet shumë afër zyrave të ish-komunës Kashar në kryeqytet, raporton gazeta “Shekulli”. Siç shikohet nga pamjet, policia dhe zjarrfikëset kanë hyrë në pallat për të shuar flakët. Flakët kanë shkaktuar dëme materiale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close