Lajme

VIDEO/ Zjarr në Novoselë, flakët përhapen përgjatë autostradës. Zjarrfikëset në vendngjarje

Një vatër zjarri është aktivizuar në Novoselë pranë autostradës.

Në vendngjarje janë aktualisht dy mjete dhe 7 efektivë për lokalizimin e zjarrit.

Siç duket edhe në pamje, flakët janë përhapur në një sipërfaqe të madhe  me shkurre dhe po punohet ende për shuarjen e tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close