Lajme

VIDEO/ Zjarri masiv përfshin Ksamilin

Një zjarr i madh ka nisur në hyrje të Ksamilit, në kodrën përballë detit. Në kodër ka shkurre dhe pemë të cilat ndihmojnë përhapjen e flakëve.  Zjarrfikësja në vendngjarje për të penguar përjapjen e zjarrit në banesa të cilat për momentin nuk janë afër.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: