Lajme

VIDEO\EMRAT, Makina plas këmbësorin në Vlorë, Detaje

Vlorë/Informacion paraprak Rreth orës 07:50, në lagjen “Ujë i Ftohtë” në rrugën e unazës, automjeti tip BMV me drejtues shtetasin K.I ka goditur aksidentalisht këmbësorin Qemal Lamani, 75 vjeç,, banues në Vlorë, i cili është transportuar në Spitalin Rajonal në gjende të rëndë dhe më pas ka ndërruar jetë. Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, shtetasin Klaudjo Ibrahimin, 35 vjeç , banues në Vlorë, me të cilin po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me aksidentin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close