Lajme

VIDEO\EMRI, Lajmi i fundit, Kamioni përplas 59 vjeçaren pranë spitalit rajonal të qytetit të Vlorës

Një aksident ka ndodhur rreth orës 10:15 minuta pranë spitalit rajonal të qytetit të Vlores ! Një kamion ka goditur një 59- vjecare e cila ishte duke kaluar rrugën ku punon edhe si sanitare pranë spitalit rajonal të qytetit të Vlores ! 59 vjecarja Novruze Bregaj është dërguar menjëhere drejt spitalit rajonal të Vlorës ku i është nënshtruar edhe një ndërhyrje kirurgjikale ! 59 vjecarja ka marrë disa dëmtime në trup por kryesisht më të rëndat në këmbë dhe ndodhet nën kujdesin e mjekeve!Policia ndodhet në vendngjarje për shkaqet e aksidentit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close