Lajme

VIDEO+FOTO\ Hapet zyrtarisht fushata elektorale në Vlorë, Fjala e kandidatëve për deputet

Dje u hap zyrtarisht fushata elektorale. Votoni Deputetët e PS, votoni dhe besoni tek Partia Socialiste. Mandati 3-te do jete per Shqipërinë qe duam, mandati 3-te do jete per projektet që vetëm Partia Socialiste i bën realitet. Besoni te Partia Socialiste sepse vota për Partinë Socialiste është vota për një Shqipëri me te mire.

Një votë pro partisë socialiste është një hap i suksesshëm për një Shqipëri europiane dhe për një të ardhme më të mirë .Suksese Skuadrës së Damian Gjiknurit, Suksese partia socialiste e Shqipërisë\  Suksese Shqipëri , Ne do ja dalim të fitojmë sepse e meritojmë fitoren me në krye Kryeministrin Rama\  SE BASHKU DO JA DALIM Votoni, Votoni Partinë Socialiste.

Mbeshtetja maksimale do jete dhe per gjithe listen e Deputeteve qe ka qarku Vlores qe jane:
Pranvera Resulaj, Anduel Tahiraj, Vullnet Sinaj, Anila Denaj, Niko Kurri, Ilir Metaj, Damian Gjiknuri, Edi Rama, Teuta Rama, Ervis Moçka, Leonard Beqiri, Laura Ferhati.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: