Lajme

Video\Policia e Vlorës që disa personave u ve gjoba për maskat dhe disa të tjerëve nuk i vë

Një qytetar nga Vlora na ka nisur një video.Policia e Vlorës që disa personave u ve gjoba për maskat dhe disa të tjerëve nuk i vë. Mos respektimi i ligjit nga ana e policisë lë për të dëshiruar. Ata i selektojnë njerëzit duke mos u vënë gjoba të gjithëve, kur të gjithë njerëzit janë njësoj.

Policë që nuk ndalojnë njerëzit kur u kalojnë pa maska. Një grua bjonde kaloi para policëve nuk hëngri gjobë për maskën shkruan qytetari, dhe sa të tjerë si zonja janë pa maska, kur vetëm ditën e sotme janë 421 raste të reja dhe 7 viktima, ndërsa në Vlorë 15 raste të reja me covid.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close