Lajme

Vidhet me thyerje banesa në Memaliaj, autorët marrin një shumë parash

Një vjedhje ka ndodhur në Memaliaj. Një 24-vjeçar ka bërë kallëzim se dy ditë më parë i është vjedhur me thyerje banesa, ku autorët kanë marrë një shumë parash. “Më datën 06.06.2022, në Stacionin e Policisë Memaliaj, ka bërë kallëzim shtetasi Nj. H., 24 vjeç, se në datën 06.06.2022, i kanë vjedhur me thyerje, një shumë parash, në banesën e tij, në lagjen “Fosfori”, Memaliaj. Shërbimet e Policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close