Lajme

Vlonjati i merr çantën një gruaje dhe largohet me vrap, por e pëson…

Një 50-vjeçar i ka grabitur çantën një gruaje në qytetin e Korçës. Bëhet me dije se autori është Manush Nelaj 50-vjeç. 50-vjeçari i kishte marrë çantën një shtetaseje dhe ishte larguar me vrapë.

Vetëm në pak momenta është bërë me dije identiteti i tij. Nela është nga Vlora, por punon si çoban në fshatin Lozhan të Maliqit. Policia ka rrestuar 50-vjeçarin dhe e ka shoqëruar në komisariat.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close