Lajme

”Vlora do ja bëjë fora”/Grisejda Myslimi: Vajzat në të gjithë Shqipërinë do të votojnë LSI-në

Të shtunën Lëvizja Socialiste për Integrim mbajti një miting madhështor në Vlorë. Pjesë e garës për deputet, është edhe Grisejda Myslimi, e dyta në listën e këtij qarku.

Përmes një postimi në facebook, teksa thotë se Vlora do ja bëjë fora, ajo nënvizon se vajzat në të gjithë Shqipërinë do të votojnë LSI-në.

Postimi i plotë Vajzat e Vlorës dhe të gjithë Shqipërisë votojnë LSI sepse ne kemi Lidere një kryetare të jashtëzakonshme, të përkushtuar, energjike, të dashur dhe frymëzuese si Monika, e cila i mbështet si askush tjetër në politikë vajzat e reja dhe është bërë për ne një Nënë e dytë.

Më 25 Prill Vlora do të votojë për të ardhmen e vajzave të saj. Më 25 Prill nga Vlora e Pavarësisë nis uragani i FITORES SË MADHE të rinisë dhe LSI-së! VLORA VOTON LSI! VLORA DO JA BËJË FORA!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: