fbpx
Lajme

Vlora feston borën dhe “Shën Valentinin”, qytetarët mbushin rrugët

Vlora këtë të dielë është zgjuar me një pamje ndryshe. Qytetarët i janë gëzuar prezencës së borës në Vlorë, në Llogara, Kaninë dhe thethinat e Vlorës.

Ndryshe nga se ishim mësuar që të shikonim parkun Kombëtar të Llogarasë ku 14 shkurti e gjente të mbushur me çifte duke shijuar natyrën, këtë të dielë duket se më prezentë janë familjarët dhe fëmijët të cilët gëzojnë për borën. Ndër të tjera mësohet se jo vetëm Llogaraja por dhe hapësirat e tjera të Vlorës janë dyndur nga qytetarët të cilët kanë dalë duke shijuar reshjet e pakta të bores duke bër foto.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close