Lajme

Vlora ka mbetur pa zot! Nga Ergys Alushi

Eshtë e dyta herë brenda 10 ditësh që gazetari Ergys Alushi ka hedhur një postim në faqen e tij FB, ku busti i Ismail  Qemalit shikohet gjithë zhgaravina, dhe kjo vihet re nga të gjithë, Alushi shkruan se ky është një turp, për ata që e kanë për detyrë ta pastrojnë.

Ky është Turpi në sheshin historik të Kombit. Turpi që na rëndon të gjithëve, por më shumë atyre që e kanë për detyrë ta pastrojnë këtë Turp. Ka më shumë se 10 ditë aty dhe askush nuk ndërhyn. Kjo ndodh sepse Vlora ka mbetur pa zot! Nga Ergys Alushi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: