Lajme

Vlora zbulon dy kandidatë zyrtar për kryetar të PD të Vlorës

Genc Deromemaj dhe Gjergji Nika do të garojnë për postin e kreut të PD të Vlorës.

Kryetari aktual Gramoz Nazëraj është tërhequr nga gara me argumentin për t’ja lënë drejtimin e partisë një tjetër figure të re. PD e Vlorës do të përfshihet në procesin e zgjedhjes së kryetarit të ri të saj.

Gjithçka është vendosur në orët e fundit, ndërsa do të ndërpritet në mes manadati i kryetarit aktual të PD të Vlorës, Gramoz Nazëraj.
Në selinë blu mbërriti këtë të premte edhe udhëzimi për zgjedhjet të cilat do të zhvillohen brenda datës 2 dhjetor.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close