Lajme

Vlorë/ Konflikt mes dy personave, plagoset një 37 vjeçar

Vlorë/Informacion paraprak,  Rreth orës 12:20, në lagjen “Partizani”, Vlorë, shtetasi V. V., 36 vjeç është k onfliktuar me s ende të f orta me shtetasin F. S., 37 vjeç, i cili ka marrë d ëmtime të lehta. Të dy këta shtetas janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: