fbpx
Lajme

Vlorë, 16 të konfirmuar pozitivë, ku janë rastet e reja

Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 16 raste të reja me koronavirus në Vlorë. Nga rastet e sotme në Vlorë, është konfirmuar pozitiv një mësues në Babicë.

Te prekur kanë rezultuar edhe dy nxënës në qytetin e Vlorës. Po ashtu janë konfirmuar një rast pranë Ujësjellësit, një fasoneri, një në Pashaliman dhe një rast pranë IEPV Vlorë. Ndërkohë, të tjerat janë raste kontakti. Situata e pandemisë në vend vijon të jetë shqetësuese. Gjatë 24 orëve të fundit ministria njoftoi 832 raste të reja dhe 12 humbje jete

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button