Lajme

Vlorë/ 73 vjeçari sapo ka rënë në kontakt me ujin në breg të detit, pëson arrest kardiak

Zvërnec, Vlorë/Informacion paraprak Shtetasi K. P., 73 vjeç , lindur në Nartë të Vlorës dhe banues në Greqi , sapo ka rënë në kontakt me ujin në breg të detit , dyshohet se ka pësuar arrest kardiak dhe për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close