Lajme

Foto\Video, Aksïdènt në autostradën Fier-Vlorë

Vlorë, aksident në autostraden Fier – Vlorë pranë rrethrrotullimit të panajsë. Fugoni me mallra eshte aksidentuar duke u përmbysur.

I dëmtuar, drejtuesi i automjetit është derguar drejt spitalit rajonal të Vlorës për ndihmë mjekësore, rradhë të gjata automjetesh u krijuan në vendngjarje. Dyshohet se shkak të ketë qenë shpejtësia e mjetit. Furgoni është goditur fillimisht me trafik ndarësen në autostradë dhe më pas është përmbysur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close