Lajme

Vlorë/Aksident në bulevardin Vlorë-Skelë, makina përplas 4-vjeçarin

Para pak minutash në Vlorë ka ndodhur një aksident, një makinë e tipit Pegout 207 në bulevardin e ri Vlorë-Skelë ka përplasur një fëmijë të moshës 4 vjeç, i cili ishte duke luajtur me patina dhe në një moment i ka ikur mamasë nga duart.

Fëmija është trasportuar me urgjencë në spitalin Rajonal të Vlorës.Burimet nga spitali bëjnë me dije që fëmija është jashtë rrezikut për jetën dhe po merr ndihmën mjekësore.

Lajmi në përditësim…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close