Lajme

Vlorë/ Aksident në pyllin e Sodës, përplasen dy makina

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në rrugën që përshkon pyllin e Sodës në Vlorë. Dy automjete janë përplasur dhe një person është p lagosur lehtë.

Mjetet janë përplasur si rrjedhojë e shpejtësisë dhe devijimit të gabuar.

Sipas policisë e cila ndodhet në vendngjarje , shkak i aksidentit është parakalimi i gabuar i një prej makinave.

Ndërkohë që ambulanca ka shoqëruar në ambientet e spitalit një te plagosur dhe policia po kryen veprimet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: