Lajme

Vlorë Apo Durrës? Socialisti Na Tregon: Rama Do Të Zgjedhë Të Bëhet Deputet Në…

Deputeti i PS-së, Lefter Koka beson se kryeministri Edi Rama do të mbajë mandatin e deputetit të Durrësit.

Kryesocialisti ka dalë fitues në dy qarqet, në Vlorë dhe në Durrës, e për këtë Koka beson se ai do të jetë tashmë deputet i këtij qyteti.  “Rama më ka telefonuar disa ditë përpara dhe më tha që do jem deputet në Durrës”, tha Koka.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: