Lajme

Vlorë, Benzi përplas motorin, 60-vjeçari në spital

Nuk kanë të ndalur aksidentet rrugore në vendin tonë.Më i fundit është regjistruar pak minuta më parë në qytetin e Vlorës, ku një automjet tip Mercedes Benz ka përplasur një person, rreth të 60-ve, që po lëvizte me motor.

I plagosuri është transportuar me urgjencë drejt Spitalit Rajonal të Vlorës, ndërsa drejtuesi i mjetit me targa “AA 300 AL” është shoqëruar në komisariat. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close