Lajme

Vlorë, Bie në gropën e ashensorit të një pallati 22 vjeçari grek, niset drejt spitalit

Vlorë/Informacione paraprake Në lagjen “Pavarësia”, Vlorë, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në gropën e ashensorit të një pallati shtetasi grek H. S., rreth 22 vjeç, banues në Athinë Greqi, i cili është transportuar në Spitalin Rajonal Vlorë, për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në Spitalin Rajonal Vlorë, ka mbritur pa shenja jete shtetasi gjerman M. S., 42 vjeç, banues në Gjermani, i cili ka qënë në një Jaht turistik. Nga veprimet e para rezulton se 42-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e arrestit kardiak. Grupet hetimore po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të dy rasteve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close