fbpx
Lajme

Vlorë/ Çifti shqiptar nuk duron dot, filmohen në plazh (Video)

Një ngjarje e turpshme ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA. Dy të rinj në plazhin e Lukovës, në Vlorë, nuk kanë duruar dot dhe fillojnë të kryejnë marrëdhënie intime. Videoja është dërguar nga një qytetar, i cili shprehet se në plazh kishte edhe persona të tjerë.

Nuk është hera e parë që të tilla ngjarje kapen në bregdetet shqiptare. Ndoshta izolimi prej më shumë se dy muajsh mund të sjellë që këto pamje të bëhen edhe më të shpeshta.
Qytetari shprehet: Pershendetje live ne lukovë. Si nuk kanë turp këta njerëz në mes të plazhit e të njerëzve postojeni anonim.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button