fbpx
Lajme

Vlorë/ Digjet gjatë natës makina e punonjësit të Ujësjellësit (Detaje-Emri)

Një makinë është djegur gjatë natës në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Sipas infomacioneve, makina tip “Nisan” me targa Vl 7260 C, që është shkrumbuar plotësisht nga flakët, ishte në pronësi të një punonjësi të Ndërmarrjes së Ujësjellës-Kanalizimeve në Vlorë, i identifikuar si Olsi Kafazi, 35 vjeç. Dyshohet se zjarrvënia ka qenë e qëllimshme, teksa po hetohet për ngjarjen.

Vlorë, Më datë 22.10.2020, në mesnatë, në lagjen “Uji i Ftohtë”, Vlorë, është djegur plotësisht automjetiti i markës “Nisan”, në pronësi të shtetasit O. K., 35 vjeç, banues në Vlorë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button