Lajme

Vlorë/ Shkrumbohet makina e parkuar brenda shtëpisë në lagjen “partizani”

Një makinë tip “Reno” është djegur plotësisht në lagjen “partizani” në Vlorë. Burime bëjnë me dije se para disa ditësh makina është spërkatur me benzinë në sendile, por pa mundur  që t’i vihet flaka. Makina e parkuar brenda oborrit të shtëpisë është djegur plotësisht ditën e sotme, 12 nëntor. Sipas informacioneve, në datën 8 nëntor ishte spërkatur me benzinë.

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 12.11.2021, rreth orës 08:10, në lagjen “Partizani”, Vlorë, në oborrin e banesës së shtetasit I. H., 30 vjeç, është djegur një automjet tip “Reno”, në pronësi të shtetases E. S. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close