Lajme

Vlorë, Dy punonjëse me koronavirus, mbyllet për herë të dytë brenda muajit kopshti

Vlorë, Kopshti numër 2 është mbyllur për shkak të koronavirusit. Kjo është hera e dytë që ky kopsht mbyllet ndërsa kësaj radhe kanë rezultuar pozitive për virusin dy punonjëse.

Ndërkohë, pritet përgjigja për gjashtë punonjës të tjerë  që kanë simptoma të Covid-19. Aktualisht janë tre kopshte të mbyllura në Vlorë dhe një kopsht në Orikum.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close