Lajme

Vlorë/ Flakët përpijnë apartamentin në kat të tretë, burrë e grua dërgohen në spital

Flakët kanë përpirë një banesë në katin e tretë të një pallati në qytetin e Vlorës dhe policia thotë se janë dëmtuar një çift, burrë e grua. Ngjarja është regjistrua rreth orës 21:10 në lagjen “24 Maji”. Mësohet se shtetasi Krenar. Rrapi dhe bashkëshortja e tij, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.  Vijon puna nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close