fbpx
Lajme

Vlorë, Gjendet i pajetë në kanal një 50 vjeçar

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të enjtje në Vlorë. Policia bën me dije se shtetasi me iniciale G.B. është gjetur i p ajetë në një kanal në lagjen “24 Maji”, në Vlorë.

Paraprakisht dyshohet se ky shtetas është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është mbytur në kanal.

Njoftimi i policisë: Më datë 14.01.2021, rreth orës 07:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, në anë të një kanali është gjetur pa shenja jete shtetësi G. B., rreth 50 vjeç, banues në Vlorë, i cili vuante nga s ëmundja e e pilepsisë. Nga verifikimet paraprake nuk konstatohen shenja d hune. Dyshohet se ky shtetas është rrëzuar aksidentalisht kur ka qenë duke ecur dhe për pasojë është m bytur në kanal.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe

Close
Back to top button