Lajme

Vlorë/ Gjendet lëndë plasëse para një banese tek Uji i Ftohtë

Gjendet lëndë plasëse në Vlorë pranë Ujit të Ftohtë. Raportohet se lënda plasëse është gjetur pranë një banese. Banesa mësohet se është në pronesi të shtetasit G.H. Do të vijojmë me informacione të  mëtejshme sapo të informohemi më tepër për ngjarjen në qytetin bregdetar.

Njoftimi i policisë:

Vlorë: Rreth orës 15:00, në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë, është gjetur një sasi e dyshuar lëndë plasëse (artizanale) e pa plasur, pranë banesës së shtetasit G.H. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe zbardhjen e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: