fbpx
Lajme

Vlorë, Gjendet pa jetë 54 vjeçarja në lagjen “Pavarësia 2”

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 26.09.2020, në lagjen “Pavarësia 2”, është konstatuar pa shenja jete shtetasja Pranvera.Balo, 54 vjeç, banuese në Vlorë. Kjo shtetase dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme ku si pasojë ka ndërruar jetë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Redaksia e Vlora News i shpreh ngushellimet familjareve te saj

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button