Lajme

Vlorë, Grumbullojnë të gjitha orenditë shtëpiake të përdorura (Video)

Vlorë, Grumbullojmë të gjitha orenditë shtëpiake të përdorura. Grumbullohen soba, lavatrice, dushe pajisje tualetesh, kondicionera, enë kuzhine, frigorifera, dyer duralumin, vetrata duralumin të përdorura dritare e gjithçka që nuk ju nevojiten në shtëpite tuaja, vijmë në familje dhe ju a blejmë me cmime të arsyeshme. Për kontakt 0693286080.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: