Lajme

Vlorë-Himarë, Shoqërohen 3 shtetas

Vlorë, Himarë Arrestohen 3 shtetas, për vepra të ndryshme p enale. Nga specialistët për H etimin e K rimeve në Komisariatin e Policisë Himarë u bë ar restimi në flagrancë i shtetasve G. T., 24 vjeç dhe L. B., 43 vjeç, banues në Fier, pasi janë konstatuar nga shërbimet e Komisariatit Himarë, duke tentuar të v jedhin në banesën e një shtetasi.

Nga specialistët e Qarkullimit Rrugor u bë ar restimi në flagrancë i shtetasit G. M., 31 vjeç, banues në Vlorë, pasi u konstatua duke drejtuar mjetin në gjendje të d ehur. Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close