Lajme

Vlorë, I del para makinës, humb jetën i riu (Emri)

I riu me probleme të shëndetit mendor Mustafa Kapaj ka nd ërruar jetë si pasojë e një ak sidenti të ndodhur në rrugën e fshatit. Ak sidenti i rëndë ndodhi nga fshati Gjorm i Vlorës.

Mustafa Kapaj, 31 vjeç, dyshohet se i ka dalë para një automjeti e për pasojë ka marrë dë mtime të rënda që i kanë sjellë dhe hu mbjen e jetës. Mustafa Kapaj raportohet se prej disa kohësh vuante nga shëndeti mendor. Nga po licia nuk ka ende informacion zyrtar mbi ak sidentin e ndodhur apo shoqërimin e drejtuesit të mjetit./NOA.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: