Lajme

Vlorë – I moshuari bie në kontakt me rrymën elektrike

Vlorë Informacion paraprak Rreth orës 19:30, në lagjen “Lef Sallata” pranë vëndit të quajtur “Bishti i Kalldremit” dyshohet se shtetasi Sh.L, 92 vjeç, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe si pasojë ndodhet në sallën e reanimacionit të Spitalit Rajonal Vlorë duke marrë ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po kryhen veprimet në lidhje me sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. Njëkohësisht bëjmë me dije se nuk ka patur asnjë konflikt me armë gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin e Vlorës e asnjë të plagosur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close