Lajme

Vlorë, I vihet flaka farmacisë, kamerat kapin autorin duke hedhur lëndën djegëse

Vlore,  Një farmaci në bulevardin Vlorë-Skelë në lagjen ‘Rinia’ është djegur me lëndë djegëse gjatë natës, rreth orës 02:30 të mëngjesit. Kamerat e sigurisë kanë filmuar autorin i cili spërkat me lëndë djegëse dhe më pas i vë flakën pjesës ballore të farmacisë. Nga zjarri nuk ka të lënduar, por raportohet vetëm për dëme materiale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close