Lajme

Vlorë/ Gjendet i vdekur në makinë 45-vjeçari, ishte zhdukur prej dy ditësh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, në zonën “Kapelja”. Mësohet se një 45-vjeçar është gjetur i p ajetë brenda makinës së tij. Sipas informacioneve të para personi në fjalë prej dy ditësh nuk ishte kthyer në shtëpi. Sipas policisë, ai ka humbur jetë për shkaqe natyrale.

Vlorë/ Informacion paraprak Sot, rreth orës 10:50, në lagjen “Osman Haxhiu”, Vlorë, është gjetur në mjetin e tij nga familjarët, pa s henja jete shtetasi E. L., 45 vjeç, i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar s henja d hune apo d ëmtime të tjera. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: