Lajme

Vlorë/ Plagoset 38 vjeçari, detaje

Vlorë/Informacion paraprak , Më datë 29.05.2021, rreth orës 23:30, në spitalin e Vlorës, ka shkuar i p lagosur d yshohet me a rmë zj arri në rrethana ende të paqarta, shtetasi E. B, 38 vjeç, banues në fshatin Kaninë, Vlorë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë r rezikut për jetën. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close