Lajme

Sherr me thika në Vlorë, plagoset 42-vjeçari (VIDEO)

Vlorë/Informacion paraprak , Sot, rreth orës 18:40, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, dyshohet se pas një k onflikti të çastit, është g oditur me mjet prerës (t hikë), Klodian Petraq Toska 42 vjec   i cili është dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë r rezikut për jetën.

Autori i n gjarjes d yshohet se është shtetasi F. Sh, dhe shërbimet e Policisë janë vënë në ndjekje të tij. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close