Lajme

Vlorë/Ishte në ekspeditë 64 vjeçarja nga Tirana, ndahet nga grupi dhe humb në Karaburun

Vlorë/Informacion paraprak Sot, rreth orës 19:10, shtetasja D. E., 64 vjeçe, banuese në Tiranë, dyshohet se për shkak të mjegullës ka humbur orjentimin dhe kontaktet me pjesën tjetër të grupit të guidës turstike, me të cilët ndodhej në Karaburun. Menjëherë nga shërbimet e Policisë Kufirare, Deltës dhe stacionit të Policisë Orikum është organizuar një grup i përbashkët për kërkimin e kësaj shtetaseje nga toka dhe deti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close