fbpx
Lajme

Vlorë, Italiani i vjêdh celularin Kosovarit, kamerat e sigurisë e filmojnë (Pamje ekskluzive)

Gjatë mbremjes së sotme ne Agjencinë Turistike Hello ka ndodhur një vjedhje të një celulari pa të drejtë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:40, dhe I bën karshillëk kronikave të qytezave Napolitane.

Veçse kësaj here viktima ishtë një Shqiptar i Kosovës ndërsa përvetësuesi sipas Shqiptarit ishte Italian. I bëjme thirrje shtetasit italian ta dorëzojë celularin edhe të kërkojë falje për këtë akt të ulët!

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button