Lajme

Vlorë, Ja çfarë ka bërë ky hero ditën e sotme në zonën e plazhit të ri (Video)

Heronjtë e heshtur nuk duan as foto dhe as filmime pasi nuk lejojne asnjë ti beje qoftë edhe një foto. Ky është super polici që sot u fut në det i veshur me rroba dhe i shpëtoi jetën qytetares e cila tentoi të mbytej në det. Video që vjen nga Vlora. Polici futet në det duke nxjerrë një grua që rrezikonte deri edhe mbytjen. Polici është futur me gjithë rroba duke nxjerrë nga uji i detit gruan që rrezikonte të mbytej në zonën e plazhit të ri në Vlorë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: