Lajme

Vlorë, jepen masat me arrest për 5 personat që tentuan të trafikonin klandestinë me gomone

5 persona janë arrestuar nga Policia e Vlorës të dielën pasi kanë tentuar të trafikojnë me gomone disa shtetas egjiptianë. Në prangat e policisë kanë rënë shtetasit Klodian Gjikondaj, Mohamed Sherif, Fatjon Belaj, Robert Hysa dhe Arjol Lleshi.

Ndërsa u shpall në kërkim një tjetër person, si autorë i dyshuar i përfshirë në këtë veprimtari kriminale.

Sot janë dhënë masat me arrest për 5 të ndaluarit:

Klodian Gjikondaj, arrest me burg, Fatjon Belaj arrest shtëpie . Rober Hysa arrest shtëpie ., Arjol Lleshi arrest shtëpie. Mohamed Sherif arrest me burg, dyshohet se ishte personi që i mblidhte shtetasit egjiptian

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close