Lajme

Vlorë, jepet me qera një apartament i mobiluar, me çmim 100 mijë lekë

Vlorë, jepet me qera një apartament për studentë apo familjarë të rregullt, është hyrje 1+1, në katë të dytë në gjendje të restauruar, e pajisur me kuzhinë, tualet, sobë gatimi, frigorifer, televizor edhe 2 divanë që mund të bëhen krevat gjumi, çdo gjë është e re.

Shtëpia ndodhet në lagjen 24 maj dhe jepet me çmimin 100 mijë lekë të vjetra në muaj. Të interesuarit janë të lutur të kontaktojnë këtë numër vetëm në WhatsApp: 00306993539688. Faleminderit për mirëkuptimin!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: