Lajme

Vlorë, kanë hùmbur disa celësa shtëpie dhe një celës makine

Foto ilustruese

Vlorë, kanë humbur disa celësa shtëpie dhe një celës makine tip Ford, celësat mendohen të kenë humbur në bulevardin “Ismail Qemali” që nga shkolla “Aulona” deri tek teatri “Petro Marko”.

Nëse dikush i gjen apo i ka gjetur ëshë i/e lutur të na kontaktojë në redaksinë tonë nëpërmjet inboxit. Faleminderit për mirëkuptimin!

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: