fbpx
Lajme

Vlorë/ Kompleksi “Sunset” ka një ofertë punësimi për tre kamarier- MOS E HUMBISNI

Njoftim/ Kompleksi “Sunset” në Vlorë kërkon të punesojë tre kamarier të gjinisë mashkull në lokalin e tyre. Pagesa është shumë e mirë dhe ambienti i punës është mjaft komod.  Të interesuarit të kontaktojnë në këtë numer celulari: 069 383 7398. Mos e humbisni këtë mundësi!

Adresa është: Tek ish-Vefa në zonën e ujit të ftohtë

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button