Lajme

Vlorë, Ky është autori i grabitjes

Arrestohet autori i grabitjes sot në Vlorë, ku me anë të një a rme vodhi në një argjendari një çantë me florinj dhe më pas u largua.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 11:05 në bulevardin “Ismail Qemali, Burime zyrtare nga policia bënë me dije se rreth orës 11:05, ka ardhur një telefonatë se në bulevardin “Ismail Qemali”, në argjendarinë në pronësi të shtetases me inicialet Martin Kapllanaj, 18 vjeç,  kishte hyrë një shtetas, i cili dyshohet se në k ërcënimin e a rmës së gjahut, ka v jedhur një sasi bizhuterish dhe është larguar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close